Oplatí sa ešte kupovať náhradné diely na automobily na vrakoviskách?

Sneh na cestách plní autovrakoviská kvôli drobným ťukancom. Motoristi tu najčastejšie hľadajú svetlá, nárazníky a blatníky. Občas ale robia chyby, nad ktorými obchodníci s náhradnými dielmi krútia hlavou.

Opätovné používanie súčiastok z vyslúžilých áut je ekologické a dá sa na ňom ušetriť. Veľa motoristov s tým má skúsenosť. Mnohí ani nechcú novšie auto kvôli zvýšeným nákladom na opravy.

Je e-shop s náhradnými dielmi bezpečný?

Mnoho predajcov používa iba ilustračné fotky a konkrétne súčiastku vôbec nemajú, tvrdia používatelia e-shopov s náhradnými dielmi. Ak však nájdete e-shop, ktorý ukazuje diely v skutočnom stave, môžete mu dôverovať.

Ak si dokážete opraviť svoje vozidlo vlastnými rukami, vylepšiť alebo obnoviť svoje staré auto a hľadáte vhodné autodiely a príslušenstvo, v internetovom obchode EUROautodiely.sk si môžete objednať všetky potrebné autodiely za dosť nízke ceny a tovar doručia k vám domov. Tento internetový obchod vám môže ponúknuť širokú škálu viac ako milión rôznych autodielov: od rýchlo opotrebiteľných dielov, ako sú brzdové platničky, sviečky zapaľovania, vzduchové filtre a žiarovky, až po pneumatiky alebo časti karosérie.

Autodiely od popredných výrobcov

Na EUROautodiely.sk nájdete všetky potrebné autodiely najvyššej kvality pre vaše vozidlo od viac ako 50 popredných výrobcov. E-shop ponúka autodiely všetkých známych značiek. Všeobecne platí, že sú k dispozícii diely pre 45 značiek, napríklad VW, OPEL, MERCEDES-BENZ, BMW, FORD, AUDI a RENAULT. Objednajte si autodiely od najobľúbenejších výrobcov: Bosch, SKF, A.B.S., Sachs, Febi Bilstein, ATE, Hella… Ceny sú oveľa nižšia pri porovnaní s cenami ostatných online obchodov s náhradnými dielmi.

Aautosúčiastky jednoducho cez internet

V internetovom obchode EUROautodiely.sk je objednanie požadovaných autodielov veľmi jednoduché. Jednoducho a bezpečne môžete platiť cez PayPal, bankový prevod alebo pomocou kreditnej karty. Bezpečné a rýchle dodanie sa vykonáva pomocou prepravcov DHL, GLS alebo UPS. Navyše pri objednávkach nad 300 € máte dopravu zadarmo.

Odborná pomoc

Využite službu odbornej pomoci profesionálneho podporného tímu. EUROautodiely.sk sú pripravení vás okamžite informovať o tom, či je ktorákoľvek súčiastka na sklade a tiež vás informujú, kedy vám daný náhradný diel na váš automobil môžu doručiť. Okrem toho máte právo zrušiť objednávku do dvoch týždňov po tom, ako bola podaná.

Požadujte garanciu vrátenia peňazí!

Aj na použité súčiastky by vám mal byť predajca schopný dať nejakú garanciu. Oveľa dôležitejšie je mať možnosť vrátiť diel aj v prípadoch, keď je úplne bezchybný – hoci odpovedá modelu vášho auta, skrátka tam nepasuje. Pri takom zložitomo stroji, ako je automobil, bežne výrobcovia v rámci jednotlivých ročníkov niektorú súčiastku inovujú. Trebárs automechanici v okolí predajní s použitými dielmi tak majú dohodu, že si diel požičajú na vyskúšanie. A ak nebude pasovať, môžu ho vrátiť.

Viete, že…

Viete, že bez predaja použitých dielov sa likvidácia autovrakov nezaobíde? Štát prispieva na rozobratie vozidla niekoľko málo eúr a napríklad za plasty sa ešte spracovateľským firmám platí. Obchod funguje z predaja použitých dielov. Zužitkovať sa dá len malá časť vyslúžilého vozidla.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥