Podľa štatistík sú zamestnanci produktívni len 60 % času. Môžete to zmeniť

Aby spoločnosť dosiahla očakávaný zisk, potrebuje okrem dobrého nápadu aj produktívnych zamestnancov. Väčšina štúdií však ukazuje, že zamestnanci sú produktívni len 60 % svojho pracovného času. Ak to chcete zmeniť, mali by ste svoju prevádzku vybaviť kvalitnou technikou.

Správna manipulačná technika môže zefektívniť pracovný proces o niekoľko desiatok percent, o čom sa ale najviac a najlepšie presvedčíte v praxi.

Výber správneho vysokozdvižného vozíka je základ úspechu

Kvalitné vysokozdvižné vozíky sa používajú na manipuláciu s ťažkými predmetmi a skladovanie hlavne vo výrobnom priemysle. Sú vyvážené a poháňané batériou alebo motorom. Vozík je vpredu vybavený hydraulickým stožiarom, ktorý má niekoľko vidlíc. Takéto vozíky jazdia na troch alebo štyroch kolesách a sú riadené zadnými kolesami.

Výber správneho vysokozdvižného vozíka je dôležitý pre vaše podnikanie, pretože ovplyvňuje prevádzkové náklady, produktivitu a riadenie zásob. Existuje široká škála vysokozdvižných vozíkov, každý model je však určený pre špecifickú prácu.

Podľa štatistík sú zamestnanci produktívni len 60 % času. Môžete to zmeniť

Prečo uprednostniť elektrický pohon vysokozdvižného vozíka?

Pre správny výber tohto multifunkčného zariadenia sú najdôležitejšími kritériami nosnosť, výška zdvihu, motor, zloženie pneumatík a ergonómia obsluhy. Typ hnacej jednotky však rozhoduje asi najviac. A my sa pozrieme na tú, ktorou je elektrická energia.

Elektrický vysokozdvižný vozík sa používa najmä v interiéri. Je šetrnejší k životnému prostrediu, pretože neprodukuje žiadne emisie. V dôsledku toho sa prednostne používa v interiéri, v ktorom nie je potrebné vetranie.

Na základe toho, že nepotrebuje nádrž na palivo, je kompaktnejší, a preto sa s ním aj ľahšie manipuluje. Batéria a jednotlivé náhradné diely sa dajú ľahko vymeniť, rovnako komfortná je aj údržba elektrického vysokozdvižného vozíka.

No a najdôležitejšie na záver asi je, že táto manipulačná technika nie je hlučná, pretože nedochádza k spaľovaniu.

Opäť vám ale musíme pripomenúť, že prax je najlepšie riešenie, ako si všetky tieto tvrdenia overiť. Tak smelo do výberu vhodného modelu.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥